O nas

Już ponad dekadę świadczymy usługi w zakresie badań, analiz oraz dokumentacji środowiskowych dla zamierzeń inwestycyjnych i budowlanych. Sporządzamy raporty oddziaływania na środowisko, a także dokumentacje przyrodnicze (np. inwentaryzacja przyrodnicza, opinia ornitologiczna, inwentaryzacja zieleni i wiele innych). W skład naszego zespołu wchodzą specjaliści z wieloletnim doświadczeniem zawodowym w badaniach naukowych i ochronie przyrody. Od początku naszej działalności obsłużyliśmy ponad 400 projektów.

Podejmujemy się każdego zlecenia. Od tych najmniejszych, jak opinia ornitologiczna dla budynku czy drzewa, po kompleksową obsługę wielkoskalowych inwestycji, jak gazociągi czy inwestycje drogowe (np. gazociąg Polska-Litwa 348 km długości na terenie Polski).

Posiadamy swoich przedstawicieli we większości województw w Polsce. Dysponujemy aktualnym oprogramowaniem niezbędnym do analiz środowiskowych oraz opracowań graficznych. W terenie wykorzystujemy nowoczesny sprzęt służący do analiz i badań środowiskowych. Świadczyliśmy swoje usługi lub w dalszym ciągu współpracujemy z największymi firmami w Polsce, jak PKN Orlen, PGNiG, GAZ-SYSTEM S.A., Anwil S.A., STRABAG czy GDDKiA.

Zapraszamy do współpracy!