Mamy już 10 lat!
email: biuro@avesnature.com.pl tel.: +48 504 122 781 | +48 506 917 163

Biuro badań i ekspertyz środowiskowych

Biuro ekspertyz przyrodniczych AvesNature slide 1 Biuro ekspertyz przyrodniczych AvesNature slide 2 Biuro ekspertyz przyrodniczych AvesNature slide 3 Biuro ekspertyz przyrodniczych AvesNature slide 4

Aktualności

Polish Bird Fair – II Polskie Targi Ornitologiczne, Jeziorsko 20-22 X 2017 r.

16 października 2017
Biuro ekspertyz przyrodniczych AvesNature - aktualności - Polish Bird Fair – II Polskie Targi Ornitologiczne, Jeziorsko 20-22 X 2017 r.

Praktycznie każda branża ma swoje targi, nie inaczej jest w środowisku ekspertów przyrodniczych. W najbliższym czasie odbędą się II Polskie Targi Ornitologiczne. Tym razem miejscem spotkania jest ośrodek Vantur w Ważnych Młynach położony nad zbiornikiem Jeziorsko, w województwie łódzkim.

Głównym celem targów jest prezentacja sprzętu ornitologicznego (lornetki, lunety) wykorzystywanego zarówno przez zawodowych ornitologów jak i amatorów. Na miejscu, poza prezentacją sprzętu, można będzie zapytać ekspertów o odpowiedni dobór sprzętu do własnych możliwości finansowych jak i potrzeb terenowych. Rynek sprzętu optycznego jest obecnie bardzo szeroki, a ceny np. lornetek wahają się od 200-300 złotych do ponad 10 000 zł. Dlatego zanim zainwestujemy pieniądze w sprzęt warto poradzić się profesjonalisty, a sam sprzęt wypróbować na miejscu.

 

Poza częścią poświęconej optyce szeroko rozbudowany jest również panel spotkań i imprez integracyjnych. Motywem przewodnim Targów jest weekend z Komisją Faunistyczną czyli najlepszymi ekspertami w identyfikacji ptaków w Polsce. Pełen program i formularz zgłoszeniowy znajdą Państwo pod poniższym linkiem.


http://birdfair.pl/polish-bird-fair-nad-jeziorskiem/

 

--

Arkadiusz Gorczewski